logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Diament 2007- Widok Skierniewice

Pojedynek z Widokiem, z którym zmierzyliśmy w minionej- VI kolejce Łódzkiej Ligi Orlika, był tradycyjnie bardzo ciężki. Wygraliśmy 4:1, po ciekawym meczu.

Oceniając całe spotkanie należy stwierdzić, że Diament pokazał dobry poziom sportowy. Mogła się podobać organizacja naszej gry obronnej. Począwszy od bramkarza, rozgrywaliśmy piłkę przez strefę środkową, szukając wolnych sektorów w obronie rywala. Nasi zawodnicy w tym elemencie trudnej sztuki rozgrywania piłki w obronie i strefie środkowej mają coraz większą pewność, podania są dokładne, z odpowiednią siłą, dobrze wychodzimy na pozycję. Swoją cegiełkę do tej układanki dokładają bramkarze- spokojniej rozgrywają piłkę nogami Element układania gry w obronie i strefie środkowej w tym meczu zdecydowanie na plus. Nieco gorzej było pod bramką przeciwnika. Tutaj zawodziły jeszcze wybory- w podaniach otwierających oraz samo wykończenie akcji.

Pocieszająca jest wzrastająca świadomość gry obronnej u wszystkich zawodników. Realizujemy zadania pressingu wysokiego i gramy agresywniej. Rywale w tym meczu, nie stwarzali dogodnych dla siebie sytuacji.

Brawa dla zawodników za CORAZ WIĘKSZĄ PEWNOŚĆ W GRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Diamencie wystąpili: Szewczyk Patryk, Romanowski Kacper, Alek i Antek Andrzejewski, Kaczmarek Piotrek, Kardacki Michał(1 gol), Przybył Bartek, Sadziński Szymon, Staszewski Filip(1 asysta), Wojtczak Wiktor(1 asysta), Król Igor( 3 gole), Pilc Bartek,

Powrót