ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Małe derby z MKS Zduńska Wola wygrywa Diament 12:1!

W kolejnym spotkaniu ligowym jako gospodarz rozgrywamy mecz debrowy z MKS Zduńska Wola. Zespoły znają się i trenują ze sobą na tych samych obiektach.

Mecz tej ligi dzielony jest na 4 kwarty po 15min. (z czego 3 kwarta nie jest wliczana do klasyfikacji)

W 1 części meczu od razu przechodzimy do realizacji swoich założeń. Wygrywająć większość pojedynków 1v1, tworząć miłe dla oka sytuacje 2v1 wychodzimy na prowadzenie po golach Łukasza Adrjanowicza w 2min, Jędrka Strzelczyk w 8min i Filipa Łudczaka w 12min.

W drugiej kwarcie meczu podwyższamy na 4:0 po golu Filipa Łudczaka w 19min. Tracimy bramkę na 4:1 po szybkim wznowieniu do przodu przez MKS po czym Adrjanowicz Łukasz trafia n 5:1 w 24min gry.

3 kwarta zgodnie z regulaminem nie wlicza się do klasyfikacji.

W 4 części gry bramkę na 6:1 zdobywa Pardel Daniel oraz Strzelczyk Jędrzej na 7:1. W 53min gry dobrym i celnym wznowieniem popisuje się Rynkiewicz Franek asystująć Łukaszowi Adrjanowiczowi na 8:1, który 2 min później po indywidualnej akcji podwyższa na 9:1. W 57min po asyście Pardela bramke na 10:1 zdobywa Strzelczyk Jędrzej, który chwilę później asystuję Adrjanowiczowi Łukaszowi na 11:1. W koncówce meczu po indywidualnej akcji bramkę na 12:1 zdobywa Pardel Daniel.

Bardzo dobre, konsekwetne i zrealizowane wg. planów spotkanie w wykonaniu Diamentu. Zawodnicy na boisku zrealizowali przetrenowane wcześniej na treningach założenia (mikrocykle poświęcone grze 2v1, pressing i szybki odbiór po stracie piłki).