logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Diament 2007- Warta Sieradz

W Nd 13 maja drużyna Diament 2007 gościła w Sieradzu na meczu z Wartą. Początek spotkania nie był udany dla naszego zespołu. Pierwsza kwarta to niefrasobliwa postawa i kilka prostych błędów w obronie. Wynik 3:1 dla gospodarzy(gol Matusiak Hubert). Straty goli i słabsza dyspozycja w I części podziałały na naszych zawodników mobilizująco. W drugiej części gramy już lepiej i w ataku i w obronie. Wynik się nie zmienia. W trzeciej części(nie liczonej do ostatecznego wyniku) strzelamy 3 gole autorstwa: Matusiaka Huberta-2 i Jelińskiego Oliwiera-1. Brak uwzględniania naszej przewagi w III części i zaliczenia goli, jeszcze bardziej podrażnił wychowanków Diamentu.

Od początku czwartej ostatniej kwarty ze zdwojoną energią „ruszamy” na rywala, naciskamy coraz mocniej. Ambicja wola walki zostaje nagrodzona. Strzelamy 3 gole(Matusiak Hubert-2 i Hintze Wiktor-1 i ostatecznie zwyciężamy 4:3.

Brawo chłopaki!!1!!!!!!!

Wasza postawa- chęć zwycięstwa mimo niekorzystnego wyniki, wiara i walka do końca są godne pochwały.

W drużynie Diamentu wystąpili: Romanowski Kacper, Szewczyk Patryk, Kazek Janek, Maciejewski Tymek, Hintze Wiktor, Kowasz Adam, Śpiewak Adam, Jeliński Oliwier, Pohl Nikodem, Matusiak Hubert, Czacherski Karol, Kołodzi Dawid, Górecki Mikołaj, Szymczak Kuba, Pilc Bartek.

Powrót