ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
PORAŻKA I ZWYCIĘSTWO 2004

Drużyna 2004 w niedługim odstępie czasowym rozegrała swoje 2 mecze ligowe. Pierwszy z mecz to mecz z drużyną z WKS WIELUŃ. Z drużyną, z którą od dłuższego czasu nie możemy wygrać. I tak było również tym razem. Przegraliśmy 1:6, po meczu  którego nie mieliśmy prawa wygrać z kilku względów: w trakcie meczu przytrafiały nam się błędy indywidualne , doszło zmęczenie ( w przeciągu 3 tygodni chłopcy rozegrali 8 spotkań w systemie środa-sobota-środa ) oraz kontuzje . Wymienione wyżej aspekty sportowe i szkoleniowe nie pozwoliły nam w pełni pokazać naszych umiejętności.

Kolejny mecz to spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli czyli Laktozą Łyszkowice. Zawodnicy dzięki tygodniowej przerwie ( w końcu w środę nie grali meczu ) wyszli na mecz "głodni" piłki . Od początku meczu narzuciliśmy swój styl gry. Jedynie co zawodziło to skuteczność ale z każdą minuta potrafiliśmy poprawić ten element gry i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 11 : 1. Bramki zdobywali: 1: 0 Theo ( asysta Nowakowski), 2:0 Nowakowski ( Marczak), 3:0 Nowakowski ( Theo), 4:0 Kaczmarek ( Theo), 5:0 Theo ( Młynarczyk), 5:1, 6:1 Nowakowski ( Marczak), 7:1 Nowakowski ( Rubajczyk ), 8:1 Młynarczyk ( Nowakowski), 9:1 Theo ( Muzaj), 10:1 Młynarczyk ( Muzaj ), 11:1 Marczak ( Nowakowski )