logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Sport Perfect- Diament 2007

W VII kolejce Łódzkiej Ligi Orlika udaliśmy się do Łodzi na mecz ze Sport Perfect. Rozegraliśmy jeden z najdziwniejszych meczów w historii drużyny 2007. W pierwszej części nie udało nam się złapać właściwego rytmu gry a mimo tego stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji, z których żadnej nie wykorzystaliśmy!!!!!!1. Z tego powodu w II części zupełnie straciliśmy pewność w grze, nie potrafiliśmy realizować podstawowych założeń naszego stylu gry. Rywal wykorzystał nasz słabszy moment i doprowadził do prowadzenia 2:0.

W trzeciej części wróciliśmy na „właściwe tory”. Kilka akcji spokojniej rozegraliśmy, stworzyliśmy przewagę w strefie środkowej i dokładnie dogrywaliśmy pod bramką przeciwnika. Było nerwowo bo czas uciekał, a wynik ciągle był niekorzystny. Chłopcy jednak walczyli do końca. Animuszu i jeszcze większej pewności dodał nam Filip Staszewski, który strzelił gola na 2:1. To był przełomowy moment meczu. Coraz mocniej atakowaliśmy, tworzyliśmy kolejne sytuacje, z których zdobyliśmy gole na 2:2(bramka Filipa Staszewskiego, po ładnej akcji Piotrka Kaczmarka) oraz na 2:3(gol Wiktora Wojtczaka, dokładne dogranie Alka Andrzejewskiego).

Pochwały dla zawodników. Potrafili wyjść z naprawdę trudnej sytuacji.

W Diamencie wystąpili: Szewczyk Patryk, Romanowski Kacper, Alek i Antek Andrzejewscy, Kaczmarek Piotrek, Kardacki Michał, Wojtczak Wiktor, Staszewski Filip, Matusiak Hubert, Sadziński Szymon, Przybył Bartek.

Powrót