logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Rocznik 2007- mecze na szczycie Łódzkiej Ligi Orlika

Drużyna rocznika 2007 rozegrała w minionym tygodniu rozegrała 2 mecze z drużynami czołówki swojej ligi. Oba niestety zakończyły się naszymi porażkami. Najpierw przegraliśmy 2:7 u siebie z SMS Łódź(gole zdobył Król Igor), a później 3:5 z Górnikiem Łęczyca(2 gole Igora Króla, 1 gol Wojtczak Wiktor, asysty: Sadziński Szymon, Kardacki Michał i Król Igor).

Oba spotkania były bliźniaczo do siebie podobne. Zebraliśmy sporo pochwał za styl gry- bo naprawdę był ładny dla oka. Sposób prowadzenia gry, dużo podań krótkich i utrzymywanie się przy piłce było na dobrym poziomie. Z rozwoju umiejętności indywidualnych i zespołowych możemy być zadowoleni.

Aby w parze z ładnym stylem gry poszły zwycięstwa, w potyczkach z najlepszymi drużynami nasi chłopcy muszą poprawiać: W grze obronnej: agresywność oraz wyeliminowanie błędów własnych, po których straciliśmy kilka ważnych goli.

W ofensywie skuteczność. W wielu fragmentach, ostatnich meczów potrafiliśmy zdominować rywala i przy tym po ciekawych akcjach, tworzyć sytuacje strzeleckie, jednak cześć z nich nie wykorzystaliśmy a rywale po prostych akcjach zdobywali gole.

W obu meczach w Diamencie wystąpili: Romanowski Kacper, Szewczyk Patryk, Przybył Bartek, Antek i Alek Andrzejewscy, Kaczmarek Piotrek, Staszewski Filip, Sadziński Szymon, Wojtczak Wiktor, Król Igor, Kardacki Michał, Pohl Nikodem, Matusiak Hubert, Pilc Bartek

Powrót