logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Obóz Niechorze sparingi 2006

Bardzo dobrze spisują się w meczach kontrolnych na obozie w Niechorzu chłopcy z roczników 2006 i 2007. Drużyna Diament 2006/07 rozegrała mecze sparingowe.

 

W Pobierowie zmierzyliśmy się z Górnikiem Polkowice. W tym spotkaniu nasza dominacja była bardzo wyraźna. Wygraliśmy 6:1

Spotkanie rozpoczęliśmy w składzie: Osiński Bartek, Ratajczyk Wiktor, Kruszwic Wiktor, Przybył Bartek, Dziewulak Dawid, Chudowski Kuba, Wojtczak Wiktor, Król Igor, Sadziński Szymon. Od początku realizowaliśmy plan utrzymywania się przy piłce i częstej wymiany krótkich podań. Piłkę w swoich założeniach rozgrywaliśmy dokładnie, tworząc wiele sytuacji bramkowych. Miło patrzyło się na dobrze wyszkolonych zawodników Diamentu, którzy szybko sprawnie operują piłką, długo znajdują się w jej posiadaniu. Jeśli chodzi o doskonalenie założeń Diamentowego STYLU gry, można naszym zawodnikom przyznać co najmniej ocenę DOBRĄ.Mecz rozgrywany był w 3 tercjach. Już w pierwszej prowadziliśmy 4:0. W najważniejszym momencie meczu wynik otworzyli: Król Igor- 2 gole i Wiktor Wojtczak- 1 gol, czwartego gola dołożył Sadzinski Szymon, po idealnej asyście Igora Króla. W drugiej części gola dołożył Ignaczak Kuba, a wynik meczu w trzeciej części ustalił Król Igor. Oprócz wymienionych wyżej zawodników w drużynie wystąpili: Stępniewski Antek, Staniewski Bartek, Olbryś Maciek, Kardacki Michał, Hintze Wiktor, Pohl Nikodem, Alek i Antek Andrzejewscy, Matusiak Hubert, Staszewski Filip, Kaczmarek Piotrek.

Graliśmy też z Andrespolią, drużyną złożoną wyłącznie z rocznika 2006. Rywale byli bardzo zdeterminowani, bardzo chcieli okazać swoją wyższość, ale…….. trafili na przeciwnika- DIAMENT- który zdecydowanie zdominował wydarzenia na boisku. Wygraliśmy 4:1, po golach Igora Króla- 2, oraz Szymona Sadzińskiego i Filipa Staszewskiego.

Powrót